ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA UL. KORFANTEGO

Aktualności » ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA UL. KORFANTEGO

2020-07-13 11:30

W związku z robotami związanymi z wymianą sieci wodociągowej w ul. Korfantego na odcinku od ul. Bobreckiej do ul. Kochanowskiego od dnia 13.07.2020 r. nastąpi zmiana w organizacji ruchu polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na przedmiotowym fragmencie ul. Korfantego. Wszystkie pojazdy jadące od strony Placu Londzina zostaną przekierowane w kierunku ul. Kochanowskiego i Górnego Rynku. Zadanie realizowane jest przez Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.