Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Miejski System SMS-owy

Sprawy Miasta » Miejski System SMS-owy

      Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać ważne informacje z Urzędu Miejskiego w Cieszynie bezpośrednio na swój telefon wypełnij poniższe pola i dołącz do systemu powiadamiania SMS

      Zapisanie się na listę odbiorców takich smsów jest bardzo proste. Wystarczy podać imię, nazwisko i swój numer komórki. Po chwili otrzymamsz prośbę o potwierdzenie zgłoszenia poprzez wysłanie smsa o treści UMCieszyn pod nr 664 079 400. Koszt tego smsa jest zgodny z taryfą operatora – to jedyna, groszowa opłata za skorzystanie z usługi.

      Podając swoje imię, nazwisko i numer komórki wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych czyli imienia, nazwiska i adresu email przez Burmistrza Miasta Cieszyna, w celu dostarczania wiadomości na temat wydarzeń na terenie Cieszyna oraz ostrzeżeń. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogę ja w dowolnym momencie wycofać z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

      Jeżeli chcesz się wyrejestrować wpisz tylko numer telefonu i naciśnij przycisk Wyrejestruj. W tym wypadku reszta pól nie jest wymagana (włącznie z polami oznaczonymi *). Następnie otrzymasz kod, który należy wpisać w odpowiednie okno i to spowoduje usunięcie danych z systemu SMS.

      Administratorem danych osobowych Burmistrz Miasta Cieszyna, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, tel. 33 4794 200; e-mail: urzad@um.cieszyn.pl. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu dostarczenia zamówionego  systemu wiadomości SMS. Dane będą przechowywane do czasu rezygnacji z subskrypcji systemu SMS. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości otrzymywania wiadomości SMS. Ponadto mają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana danych narusza przepisy rozporządzenia 2016/679.

      Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, tel. 33 4794 200

      Smsy będą wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem (przy czym, ze względów organizacyjnych, w przypadku części komunikatów okres wyprzedzenia nie obejmie dni wolnych od pracy).