Zmiana organizacji ruchu na ul. Głębokiej i nowy harmonogram prac

Aktualności » Zmiana organizacji ruchu na ul. Głębokiej i nowy harmonogram prac

2020-11-26 13:34

Jak informuje koordynator projektu „Szlakiem Cieszyńskiego Tramwaju – Rozwój transgranicznej turystyki” Stanisław Kawecki: W dniu dzisiejszym (26 listopada) miało miejsce kolejne spotkanie z udziałem m.in. kierownika budowy Tomasza Jankowskiego poświęcone pracom kanalizacyjnym na ul. Głębokiej.

Omówiono konieczność wprowadzenia zmian w przyjętej organizacji ruchu w celu poprawy bezpieczeństwa. Nowa organizacja ruchu będzie miała na celu ograniczenie przejazdu przez teren budowy. Nowa organizacja ruchu jest w trakcie przygotowywania i zostanie wprowadzona najszybciej jak to możliwe, po zatwierdzeniu przez służby w tym m.in. Policję i Straż Miejską. Szczegóły podamy wkrótce.

W trakcie uzgadniania jest także nowy harmonogram prac, który uwzględni prace związane z przebudową gazociągu i ciągłość prac drogowych. Kiedy zostanie przyjęty, zostanie niezwłocznie podany do wiadomości.