Zmiana godzin otwarcia kas ZGK

Aktualności » Zmiana godzin otwarcia kas ZGK

2015-03-09 09:41
    Zakład Gospodarki Komunalnej

Zarząd Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że kasa Spółki przy ulicy Słowiczej 59 czynna będzie w godzinach od 10:00 do 14:00.

Należności można również regulować w pozostałych kasach Spółki:

• przy ulicy Katowickiej 34 (Zarząd Cmentarzy Komunalnych – gdzie można regulować tylko należności związane w merytoryczną działalnością Działu Cmentarzy) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 14:30,
  • przy ulicy Motokrosowej 27 (Oczyszczalnia Ścieków – gdzie można regulować tylko należności związane w merytoryczną działalnością Działu Gospodarki Ściekami) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 14:30.

Wszystkie należności można regulować przelewem na rachunek bankowy w ING Bank Śląski S. A. określony na fakturze.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o