Zgłaszanie uwag po remoncie kanalizacji

Aktualności » Zgłaszanie uwag po remoncie kanalizacji

2015-04-02 10:20

Logotypy projektu

Szanowni Państwo,

W związku z zakończoną przebudową systemu kanalizacyjnego w śródmieściu Cieszyna, trwa czteromiesięczny okres zgłaszania wad, który zakończy się 8 maja 2015 r. Obecnie na terenie miasta pojawiają się jeszcze ekipy wykonawcy inwestycji usuwające usterki techniczne, które zostały wykazane w trakcie odbiorów kanalizacji i nawierzchni.

Jest to właściwy czas by zgłaszać do urzędu miasta wszelkie stwierdzone przypadki nieprawidłowości przy wykonywaniu prac kanalizacyjnych lub niewłaściwego jej funkcjonowania. By zapewnić dodatkową kontrolę nad wykonaniem prac w ramach reklamacji proszę zainteresowanych mieszkańców o kierowanie korespondencji w tej sprawie bezpośrednio do sekretariatu Burmistrza Miasta, na adres Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, I piętro, p. 111, adres e-mail: bscibut@um.cieszyn.pl, tel. 33 479 43 01.

Bogdan Ścibut
Zastępca Burmistrza Miasta

Dla rozwoju infrastruktury i środowiska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności