Aktualności » Zarządzenie Nr 0050.6.2021 Burmistrza Miasta Cieszyna z dnia 4 stycznia 2021 roku

2021-01-04 16:17

Na podstawie art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r., poz. 713 z późn. zm.), w związku z 4 ust. 1 i 5 załącznika do uchwały Nr XVII/ 179/20 Rady Miejskiej Cieszyna z dnia 22 kwietnia 2020 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Cieszyna (Dz. Urz. Woj. Sląskiego z 30 kwietnia 2020 r., poz. 3471).

1. Zarządzam przeprowadzenie konsultacji społecznych z mieszkańcami Cieszyna, w celu poznania ich opinii, w przedmiocie projektu uchwały Rady Miejskiej Cieszyna w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat i trybu ich pobierania.

Wyznaczam termin rozpoczęcia konsultacji na dzień 5 stycznia 2021 r., a termin zakończenia na dzień 18 stycznia 2021 r.

Pełna treść Zarządzenia i treść konsultowanego projektu uchwały w załączonych plikach.