Zagłosuj na Rodzinne Miejsce Zabaw w Cieszynie

Aktualności » Zagłosuj na Rodzinne Miejsce Zabaw w Cieszynie

2015-04-14 15:14
    Plakat

Do wybudowania jest 40 Rodzinnych Miejsc Zabaw. Jedno z nich może powstać w naszej okolicy. Zagłosuj, aby Podwórko NIVEA powstało w Cieszynie!

Organizator konkursu wybuduje niepowtarzalne podwórko w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób.

Głosowanie wymaga założenia konta w serwisie poprzez stronę www.nivea.pl/podworko lub nadania dostępu do aplikacji głosowania powiązanej z kontem na Facebook.

Głosowanie podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Jak założyć konto?

1. Należy przejść na stronę www.nivea.pl/podworko i kliknąć „Głosuj”
  2. Aby móc oddawać głosy na wybraną miejscowość, trzeba się zarejestrować w serwisie. W tym celu w menu górnym po prawej stronie wybieramy zakładkę „Zaloguj się”, a następnie „Załóż konto”.
  3. Przy rejestracji trzeba podać imię, adres e-mail oraz wpisać hasło do logowania się w celu oddania głosu przez utworzone konto oraz zaznaczyć pierwszy kwadrat, czyli zgodę na przetwarzanie danych. Drugi nie jest obowiązkowy, ale po jego zaznaczeniu użytkownik będzie otrzymywał informacje promocyjne na podany adres mailowy.
  4. Na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć w celu aktywacji konta.
  5. Można teraz przejść do głosowania.

Jak głosować?

Po zalogowaniu się na swoje konto i przejściu na stronę głosowania www.nivea.pl/podworko można wyszukać Cieszyn na dwa sposoby:

1. Włączyć sortowanie alfabetyczne wszystkich konkurujących miast i znaleźć Cieszyn,
  2. Wyszukać swoją lokalizację po prawej stronie serwisu, klikając odpowiednio Województwo: Śląskie, Wybierz powiat: Cieszyński. Z lewej strony ukażą się nam miejscowości przypisane do powiatu.

Teraz wystarczy tylko kliknąć na przycisk „Głosuj” wyświetlony po prawej stronie ogólnej sumy głosów.

Głosować można tylko jeden raz dziennie. Nie zapomnijcie zrobić tego także jutro!