Utrudnienia w ruchu w niedzielę 26 kwietnia

2015-04-20 10:39
    Mapa z przebiegiem trasy
    Mapa z parkingami

26 kwietnia Cieszyn gościł będzie uczestników masowych biegów ulicznych „7. Cieszyńskiego Fortuna Biegu”. Start do biegu usytuowany będzie na al. J. Łyska na wysokości trybuny stadionu, następnie trasa poprowadzona będzie al. Łyska, ul. Przykopa do ul. Zamkowej, dalej w lewo ul. Zamkową do mostu Przyjaźni, ulicami Czeskiego Cieszyna do mostu Sportowego i w prawo chodnikiem dla pieszych i rowerzystów wzdłuż al. Łyska do campingu „Olza”, potem przez parking „Pod Wałką”, następnie nawrót i al. Łyska w stronę stadionu MOSiR, gdzie usytuowana będzie meta biegu. Start do pierwszego biegu nastąpi o godzinie 11.00.

W związku z powyższym informujemy o czasowym wyłączeniu z ruchu kołowego odcinka al. Łyska od campingu „Olza” do mostu Wolności w godz. 9.30-13.30, mostu Wolności w godz. 10.30-13.30, dalszej części al. Łyska od mostu Wolności do ul. Przykopa, fragmentu ul. Przykopa od al. Łyska do ul. Zamkowej, fragmentu ul. Zamkowej od wylotu ul. Przykopa do mostu Przyjaźni, a także całkowitego wyłączenia z ruchu kołowego mostu Przyjaźni w godz. 11.30-13.30.

Ograniczenia powyższe zostały ustalone w porozumieniu z Policją, Strażą Graniczną i odpowiednimi służbami miejskimi. Na czas trwania imprez sportowych prosimy o korzystanie z objazdów. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w cieszyńskim święcie biegowym. W tym roku na najlepszych cieszyńskich biegaczy czekają nagrody.

Szczegółowe informacje oraz instrukcje dotyczące zapisów dostępne na oficjalnej stronie biegu pod adresem www.fortuna.bieguliczny.pl

MOSiR