Utrudnienia w ruchu - budowa sieci cieplnej

Aktualności » Utrudnienia w ruchu - budowa sieci cieplnej

2015-02-27 10:27
Pliki do pobraniaRozmiarData
icoPlan_remontu_ulotka.pdf

Ulotka informacyjna o remontach planowanych na wybranych odcinkach drogi

3962.71 KB2015-06-01 09:29
    Plan remontu

Od dnia 2 marca 2015 r. planowana jest realizacja inwestycji budowy sieci cieplnej rozdzielczej wraz z przyłączami do budynku Plac Dominikański 4, plac Św. Krzyża 1 i ul. Głęboka 13 i 15. Całość robót podzielono na cztery etapy, tak aby jak najbardziej zminimalizować uciążliwości w ruchu kołowym i pieszym.

W zależności od przyjętej kolejności realizacji poszczególnych etapów zostaną wyznaczone objazdy. Prosimy kierowców o stosowanie się do tymczasowego oznakowania objazdów.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Energetyka Cieszyńska