Aktualności » Ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

2021-01-11 11:25

Dzień 11.01.2021 r.

Na podstawie wyników pomiarów jakości powietrza na stacjach monitoringu na poniższych obszarach, ze względu na pył zawieszony PM10, jakość powietrza szczególnie w godzinach porannych, wieczornych i nocnych może być zła.

Obszar ryzyka wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu PM10:

Prognozowane na dzień 11.01.2021 r. przekroczenie poziomu informowania dla pyłu PM10 obejmuje: Gliwice, Katowice, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, powiaty: cieszyński, gliwicki, tarnogórski, raciborski, bieruńsko-lędziński.