Aktualności » Rozbudowa drogi powiatowej nr 2624 S - ul. Frysztackiej w Cieszynie-Marklowicach

2014-12-30 15:17
    Plan orientacyjny

Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie zawiadamia, że w dniu 16 stycznia 2015 r. (piątek), o godzinie 14:30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Bobreckiej 29, odbędą się otwarte konsultacje społeczne w celu zaprezentowania wstępnych rozwiązań projektowych dla zadania projektowego dotyczącego przebudowy drogi powiatowej nr 2624 S - ul. Frysztackiej w Cieszynie-Marklowicach, na odcinku ok. 1,2 km (od przejazdu kolejowego do granicy administracyjnej miasta Cieszyn).

Serdecznie zachęcamy do czynnego udziału w spotkaniu przede wszystkim osoby posiadające nieruchomości w rejonie planowanej inwestycji drogowej.

ML Design