Organizacja ruchu na bieżącym odcinku robót

Rewitalizacja ulicy Głębokiej  » Organizacja ruchu » Organizacja ruchu na bieżącym odcinku robót

INFORMACJA Z DNIA 27.08.2020

W dniu 31 sierpnia 2020 roku rozpoczną się prace przygotowawcze oraz wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Od dnia 1 września 2020 roku planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych i tym samym zamknięcie ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Menniczej do ul. Zamkowej. Główny objazd do ul. Zamkowej odbywał się będzie ulicą Głęboką od ul. Menniczej  w kierunku Rynku, następnie ulicami Tadeusza Regera, Bolesława Limanowskiego, Górny Rynek, Garncarska, Bobrecka, Wojciecha Korfantego i Jana Michejdy, zgodnie z etapem/rysunkiem nr 03 projektu tymczasowej organizacji ruchu. Jednocześnie na tym odcinku ul. Głębokiej (tj. od ul. Menniczej do Rynku) prowadzone będą miejscowe roboty odkrywkowe związane z wykonaniem przyłączy do kanalizacji deszczowej, które mogą powodować chwilowe utrudnienia w ruchu. Zakończenie robót na tym etapie, planowane jest na dzień 30 listopada 2020 roku.

Od dnia 1 października 2020 roku planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych na odcinku od ul. Menniczej do ul. Browarnej zgodnie z etapem/rysunkiem nr 04.

W sytuacjach szczególnych tj. w razie konieczności dojazdu pojazdów uprzywilejowanych, lub samochodów z zaopatrzeniem w godzinach od 7.00 do 10.00, tak długo jak to będzie możliwe  zapewniony zostanie wjazd na odcinki wyłączone z ruchu.