Najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych

Aktualności » Najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych

2020-07-17 12:36

Szanowni Czytelnicy! Ukazał się nowy numer Wiadomości Ratuszowych. Wersja elektroniczna: KLIK

Znajdą w nim Państwo m.in.:

• Wakacyjne Kadry - cykl plenerowych seansów kinowych i kameralnych koncertów pod gołym niebem
  • "Szarlatan" na otwarcie - najnowszy film Agnieszki Holland otworzy "Kino na Granicy"
  • Atrakcja nad Olzą - "Camping Pod Czarnym Bocianem" rozwija skrzydła
  • Strategia przyjęta - uchwalono Strategię Elektromobilności Miasta Cieszyna w latach 2020-2030
  • 28 lipca 1920: Trudna rocznica - sto lat temu Cieszyn został podzielony na dwa kraje.

Zachęcamy do lektury!