Młodzież stela na staż się wybiera

Aktualności » Młodzież stela na staż się wybiera

2015-03-06 13:24
    Ulotka informacyjna

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie rozpoczyna rekrutację do projektu pn. „Młodzież stela na staż się wybiera”współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Poddziałanie 6.1.1 PO KL). Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie, zamieszkujące powiat cieszyński, które nie ukończyły 30 roku życia, w szczególności osoby, które nie posiadają kwalifikacji zawodowych, doświadczenia zawodowego lub wykształcenia średniego.

W ramach projektu oferujemy uczestnictwo w trzydniowych zajęciach z zakresu techniki efektywnego poszukiwania pracy/miejsca stażu, następnie 6 miesięczne staże, w trakcie których uczestnicy/uczestniczki projektu zdobędą doświadczenie zawodowe wymagane na stanowisku pracy u organizatora stażu, którego samodzielnie będą szukać. Rozwiązanie to daje możliwość podjęcia zatrudnienia zgodnego z własnymi aspiracjami zawodowymi. Dodatkowo będzie możliwość uzyskania zwrotu kosztów dojazdu na warsztaty i do miejsca odbywania stażu.

Powiatowy Urząd Pracy
w Cieszynie