Młodzież aktywna na rynku pracy

Aktualności » Młodzież aktywna na rynku pracy

2015-03-06 11:44
    Ulotka informacyjna

Projekt „Młodzież aktywna na rynku pracy” realizowany jest w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1. Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-30 lat, posiadających status osoby bezrobotnej, zamieszkałych na terenie województwa śląskiego.

W ramach projektu oferujemy bezpłatnie:

• fachową pomoc doradcy zawodowego: opracowanie indywidualnego planu działania, dokumentacji aplikacyjnej;
  • szkolenie zawodowe (120 godz.) dobrane zgodnie z predyspozycjami zawodowymi;

Do wyboru: glazurnik, pracownik ochrony fizycznej (bez licencji), przedstawiciel handlowy. Podczas szkolenia uczestnikowi przysługuje stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu.

• 3 miesięczny płatny staż u pracodawcy.

Realizowana przez nas inicjatywa sprzyja podnoszeniu kwalifikacji i wzrostowi zatrudnienia osób bezrobotnych na rynku pracy. W załączeniu dostępny jest plakat dotyczący projektu.

• I Tura naboru: do 16 marca 2015
  • II Tura naboru: od 17 marca 2015 do 30 kwietnia 2015

Wszelkich informacji udzielamy w Biurze projektu – ul. Mennicza 1, 43-400 Cieszyn oraz pod numerami telefonu: 512 026 510; 535 013 601 lub drogą elektroniczną, email: biurocieszyn@plusk24.pl, rekrutacjacieszyn@plusk24.pl

Justyna Matulska
Kierownik projektu

Projekt „Młodzież aktywna na rynku pracy” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.