Mini Strefa Sportu na os. Piastowskim

Sprawy Miasta » Budżet Obywatelski » Budżet Obywatelski na 2015 » Mini Strefa Sportu na os. Piastowskim

Przedmiotem projektu "Piastowskie Mini Strefa Sportu i Rekreacji" była budowa placu zabaw na terenie Osiedla Piastowskiego, przy ul. Skrajnej. Roboty ziemne zostały rozpoczęte 2 września 2015 r.

Plac zabaw został wyposażony w strefę z urządzeniami zabawowymi takimi jak: dwa bujaki na sprężynie, huśtawka gniazdo, huśtawka wagowa, lokomotywa, karuzela twister, zestaw zabawowy wieża ze zjeżdżalnią oraz inne obiekty małej architektury takie jak: ławki, kosze na śmieci, tablica informacyjna.

Urządzenia te zostały zlokalizowane na nawierzchni bezpiecznej. Ponadto plac zabaw został wyposażony w strefę fabryki piasku zlokalizowanej w dużej piaskownicy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ograniczenia dostępu zwierzętom, plac zabaw został ogrodzony.

Prace związane z budową placu zabaw ukończono w dniu 30 września 2015 r., a odbiór techniczny nastąpił w dniu 14 października 2015 r.

Dodatkowo w ramach posiadanych środków zakupiono urządzenie HAGS MOBILUS, które zostanie oddane do użytku wiosną 2016 r.

Plac zabaw na osiedlu Piastowskim