Aktualności » Miejski Zarząd Dróg informuje o zmianie organizacji ruchu w dniach 28.10.-02.11.2020 r.

2020-10-28 10:44

Miejski Zarząd Dróg informuje o zmianie organizacji ruchu w dniach 28.10.-02.11.2020 r. w rejonie Cmentarza Komunalnego przy ul. Katowickiej w Cieszynie.
W dniach 28.10. - 02.11.2020r. zostanie wyłączony jeden pas ruchu, wzdłuż ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Katowickiej. Pas ten zostanie przeznaczony na tymczasowy parking dla osób odwiedzających groby swoich najbliższych. Ponadto informujemy, że istnieje możliwość parkowania na płycie targowiska przemysłowego przy ul. Katowickiej.