Likwidacja niskiej emisji - zmiana terminu

Aktualności » Likwidacja niskiej emisji - zmiana terminu

2015-04-24 13:31
    Logo

Energetyka Cieszyńska Sp. z o.o. uprzejmie informuje o zmianie harmonogramu robót budowlano-montażowych związanych z budową sieci cieplnej rozdzielczej oraz przyłączy odbiorczych do budynków przy pl. Św. Krzyża 1, ul. Sejmowej 1 i 2 oraz ul. Głębokiej 13 w ramach przedsięwzięcia pn.: „Likwidacja niskiej emisji w Śródmieściu Cieszyna – projekt pilotażowy”.

Z uwagi na dotychczas sprawnie prowadzone prace i badania archeologiczne podczas realizacji etapu 1 inwestycji, możliwe jest wcześniejsze rozpoczęcie robót w zakresie etapu 3. W związku z powyższym planowany termin prowadzenia prac etapu 3 ulega przesunięciu z czerwca br. na okres od końca kwietnia do połowy czerwca. Termin rozpoczęcia robót w zakresie etapu 3 to 27.04.2015 r.

Powyższa zmiana harmonogramu robót zapewni zakończenie prac w ul. Głębokiej przed dniem 19.06.2015 r. i umożliwi bezkolizyjny przemarsz pochodu podczas „Święta Trzech Braci”.

Aktualne okresy realizacji poszczególnych etapów są następujące:

• Etap 1 – marzec – kwiecień 2015 r.,
  • Etap 2 – maj 2015 r.,
  • Etap 3 kwiecień-pierwsza połowa czerwca 2015 r.,
  • Etap 4 – lipiec 2015 r.

Jednocześnie zapewniamy, iż w dalszym ciągu dołożymy wszelkich starań, aby przedmiotowe roboty były prowadzone sprawnie i zostały możliwie jak najszybciej zakończone. Ponadto gwarantujemy uporządkowanie i odtworzenie terenu robót do stanu z przed ich rozpoczęcia.

Za wynikłe z tytułu prowadzenia przedmiotowych robót budowlano-montażowych utrudnienia z góry przepraszamy.

Energetyka Cieszyńska