Aktualności » Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej Cieszyna w sprawie określenia stawek podatku od środków transportowych

2020-11-05 13:16
Na podstawie Zarządzenia nr 0050.517.2020 z dnia 4 listopada 2020 r., Burmistrz Miasta Cieszyna ogłasza przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

• Przedmiot konsultacji: Projekt uchwały Rady Miejskiej Cieszyna w sprawie określenia stawek podatku od środków transportowych.
  • Termin konsultacji: 9.11.2020 r.  - 23.11.2020 r.
  • Obszar konsultacji: Gmina Cieszyn
  • Forma zgłaszania opinii:
1. Opinie należy zgłaszać w formie pisemnej lub elektronicznej, na adres Urzędu Miejskiego w Cieszynie, ul. Rynek 1, e-mail: umcieszyn@finn.pl.
2. Do opinii należy dołączyć oświadczenie osoby, która ją podpisała, o następującej treści:
„Oświadczam, iż jestem uprawniona/y do składania oświadczeń woli w imieniu ……………………………………… [nazwa organizacji].
Data: ………………………………….
Czytelny podpis: ……………………………………”
  • Sposób ogłoszenia wyników konsultacji: Wyniki konsultacji  w formie raportu podsumowującego zostaną opublikowane  na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Cieszynie, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Cieszynie oraz na stronie internetowej Cieszyna.

Zapytania i uwagi dotyczące przebiegu konsultacji można zgłaszać do przewodniczącego Zespołu ds. konsultacji projektu, Naczelnika Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego w Cieszynie – Ruty Kaczmarczyk, Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, pok. nr 209, tel. 33 4794280, fax 33 4794223, e-mail: umcieszyn@finn.pl.

Projekt uchwały - KLIK