Komunikat związany z warsztatami charrette

Aktualności » Komunikat związany z warsztatami charrette

2020-11-16 08:42

Szanowni Mieszkańcy,

Przypuszczamy, że obecna niepewna sytuacja sprawia, że Państwa troski i nadzieje są teraz bliżej innych spraw niż plan miejscowy, stąd niewielka liczba zgłoszeń na warsztaty charrette. Jednocześnie sądzimy, że prace nad koncepcją planu zagospodarowania dla najważniejszej części naszego miasta nie powinny odbywać się bez udziału mieszkańców.

Dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie terminu i formuły warsztatów. Sesja warsztatowa odbędzie się 30 listopada 2020 r. w godz.17-19.15 w formie wideokonferencji na platformie Zoom i nie będzie podzielona na grupy tematyczne. Decyzję o formule dalszych prac podejmiemy na podstawie wniosków z tej sesji.

Zapraszamy do zapisu na warsztat mailowo do dnia 26 listopada 2020 r. na adres planowanie@um.cieszyn.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i adres poczty elektronicznej, na który zostanie wysłane zaproszenie umożliwiające dołączenie do wideokonferencji.

II Zastępca Burmistrza
Przemysław Major