Aktualności » Informacja - dotyczy ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Menniczej.

2021-01-26 15:21

Wykonawca robót (firma PSS Surowce Skalne) planuje od 27.01.2021 r. przystąpić do rozbiórki chodników ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Menniczej.

Prace rozpoczną się od rozebrania fragmentu chodnika od północnej strony ulicy począwszy od skrzyżowania z ulicą Menniczą i będą odbywać się na małych odcinkach.

Przedsiębiorcy o planowanych pracach w rejonie ich lokalów będą informowani przez przedstawicieli firmy z 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Ewentualne przestoje mogą wynikać ze względu na warunki pogodowe utrudniające wykonywanie prac.

Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku wystąpienia istotnych problemów znacząco utrudniających dostęp do lokalu lub budynku, prosimy o kontakt z przedstawicielem Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie (tel. 33 479 52 65) lub z kierownikiem budowy Tomaszem Jankowskim tel. 605 912 801.