Góra Zamkowa w konkursie Top Atrakcje 2015

Aktualności » Góra Zamkowa w konkursie Top Atrakcje 2015

2015-03-12 14:15
    Głosować można m.in. na Górę Zamkową

Właśnie rozpoczęły się eliminacje plebiscytu Top Atrakcje 2015 organizowanego przez portal PolskieSzlaki.pl, w którym wybierane są najlepsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. To już czwarta edycja plebiscytu.

Góra Zamkowa znalazła się wśród atrakcji wytypowanych do eliminacji! Głosowanie odbywa się pod adresem: www.topatrakcje.pl/2015. Góra Zamkowa znajduje się w kategorii "Zamki i pałace", podkategoria "Zamki w dużych miastach".

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacjach i w głosowaniu finałowym. W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach. Eliminacje potrwają do 14 kwietnia 2015.

Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostaną najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach czyli Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja. Finał trwać będzie od 14 kwietnia do 15 maja 2015.

Głos można oddać dopiero po wybraniu po jednym obiekcie z każdej podkategorii

Mat. pras.