Otwarcie PSZOK od 4 maja 2020 r.

Archiwum Archiwum » Otwarcie PSZOK od 4 maja 2020 r.

NazwaRozmiarData
icoREGULAMIN_PSZOK_w_czasie_epidemii.pdf525.69 KB2020-04-29 14:41

SZANOWNI MIESZKAŃCY,

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że od 4 maja 2020 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Motokrosowej 27 w Cieszynie zostaje otwarty dla Klientów.

W związku z obowiązywaniem stanu epidemii oraz w trosce o zdrowie Państwa, jak i pracowników Spółki zostały wprowadzone ograniczenia dostępności PSZOK, co zostało uregulowane w Regulaminie prowadzenia PSZOK w czasie stanu epidemii koranowirusa SARS CoV-2.

Prosimy o zapoznanie się z jego treścią i bezwzględne przestrzeganie.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o rozważenie, czy w tym trudnym czasie Państwa wizyta w PSZOK jest niezbędna.

Przypominamy, że większość odpadów mogą Państwo oddać w sposób bezpieczny i bezkontaktowy w czasie objazdowych zbiórek odpadów bezpośrednio spod nieruchomości.

Odpady ulegające biodegradacji oraz odpady segregowane można oddawać w terminach zgodnych z harmonogramem odbioru odpadów (dostępnym na stronie um.cieszyn.pl/smieci  pod adresem http://um.cieszyn.pl/smieci/?harmonogram-odbioru-odpadow-w-2020-r,158).

Natomiast odpady wielkogabarytowe, niebezpieczne, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny odbierane są podczas comiesięcznych zbiórek organizowanych przez P.P.H.U. Ekoplast – Produkt s.c. Krzysztof Brandys, Ryszard Brandys, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numerami: 503 933 206, 33 858 00 75.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem PSZOK pod numerami: 795 599 677, 33 85 15 444 wew. 122, e-mail: odpady@zgk.cieszyn.pl.

Każdy z klientów korzystających z usług PSZOK zobowiązany jest stosować środki ochrony osobistej, czyli zasłonięcie nosa i ust oraz rękawiczki jednorazowe.

Zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa i wywoływanej przez niego choroby. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.

Dbajmy o siebie wzajemnie !!!